تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 مهر 1401 - 12:16
38 بازدید
کد خبر : 203059

دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 امی ناخواسته توسط مادرش به یک خانه بهبودی فرستاده می شود، جایی که با هال، یک معتاد به هروئین که اخیراً زندانی شده است، آشنا می شود. این فیلم به بررسی مبارزات روزمره، شادی ها و وحشت های پاک شدن می پردازد. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 امی ناخواسته توسط مادرش به یک خانه بهبودی فرستاده می شود، جایی که با هال، یک معتاد به هروئین که اخیراً زندانی شده است، آشنا می شود. این فیلم به بررسی مبارزات روزمره، شادی ها و وحشت های پاک شدن می پردازد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 معتاد به نام هال زمانی شروع می شود که امی (L’Amoreaux) توسط مادرش به یک خانه بازپروری فرستاده می شود. امی با الکل مشکل دارد و این اولین تلاش او برای حل آن است. در خانه، امی خود را در محاصره معتادان به مواد مخدر، از جمله هال (رابرتس دوم) یک معتاد به هروئین می بیند.

دانلود زیرنویس فیلم معتادی به نام هال ۲۰۲۱ هنگامی که امی شروع به دوستی با هال می کند، می بیند که چه چیزی باعث مشکلات زندگی او شده است. این امر امی را به مسیر خطرناک تری می فرستد، زیرا او مبارزات معتاد را یاد می گیرد.

زیرنویس فیلم Addict Named Hal 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Addict Named Hal 2021 معتاد به نام هال یک درام است که به مشکلات معتادان در زندگی می پردازد. این از چشم یک معتاد الکلی تازه وارد بازتوانی نشان داده می شود. این نشان می دهد که افراد مختلف، با پیشینه های متفاوت که باید با هم زندگی کنند. تلاش کنید تا بیشترین بهره را از مشکلاتی که با آن روبرو هستند ببرید.

زیرنویس Addict Named Hal 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم معتادی به نام هال ۲۰۲۱ این فیلم به خوبی نشان می‌دهد که چگونه می‌توان مردم را بدون حمایت درست به بیراهه هدایت کرد. از جنبه منفی همه چیز، به ما در مورد آنچه برای کمک به این خانه ها نیاز است، نمی دهد. این فقط آنها را به عنوان محل تخلیه بیشتری برای مراقبت از خود نشان می دهد و هیچ حمایتی از معتادان نمی کند. بازی‌های فیلم قوی هستند و همه عملکرد متقاعدکننده‌ای از مبارزاتی که دارند به ما ارائه می‌دهند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.