تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 مهر 1401 - 16:16
227 بازدید
کد خبر : 202650

دانلود زیرنویس فیلم Karthikeya 2 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Karthikeya 2 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Karthikeya 2 2022 همچنین شناخته شده به عنوان Karthikeya 2: Daivam Manushya Rupena،  یک فیلم اکشن ماجراجویی معمایی به زبان تلوگو هندی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی Chandoo Mondeti. این فیلم دنباله ای بر فیلم Karthikeya محصول ۲۰۱۴ است و نیکیل سیذارتا، آنوپاما پارامسواران و آنوپام

دانلود زیرنویس فیلم Karthikeya 2 2022 همچنین شناخته شده به عنوان Karthikeya 2: Daivam Manushya Rupena،  یک فیلم اکشن ماجراجویی معمایی به زبان تلوگو هندی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد به نویسندگی و کارگردانی Chandoo Mondeti. این فیلم دنباله ای بر فیلم Karthikeya محصول ۲۰۱۴ است و نیکیل سیذارتا، آنوپاما پارامسواران و آنوپام خر در آن بازی می کنند. این توسط Abhishek Agarwal Arts و People Media Factory تولید شده است. خلاصه داستان دکتر Karthikeya را دنبال می کند که در جستجوی یافتن خلخال گم شده لرد کریشنا است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Karthikeya 2 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Karthikeya 2 2022 پس از وقایع فیلم قبلی پروفسور رانگانات رائو، یک محقق باستان شناسی، از کتابخانه ای در یونان بازدید می کند و متوجه می شود که لرد کریشنا به اوداوا اعتماد کرده است تا از خلخال او که مجهز به راه حل هایی برای مشکلات پیش روی انسان ها در کالی یوگام است، محافظت کند. Karthikeya یک دکتر اهل حیدرآباد است که به علم و منطق اعتقاد دارد. برای انجام عهد مادرش سال ها پیش، کارتیکیا به همراه مادر و عمویش ساداناندا که از فدائیان لرد کریشنا است عازم دواراکا می شود. یک شب، رائو مجروح با کارتیکیا ملاقات می کند تا چیزی را فاش کند، اما قبل از اینکه کارتیکیا بتواند او را درمان کند، ربوده می شود. روز بعد، مادرش ناپدید می شود و کارتیکیا توسط پلیس که او را به قتل متهم می کند، دستگیر می شود.

پلیس ها از Karthikeya در مورد اطلاعاتی که ظاهرا رائو در ازای آزادی به او گفته است، می پرسند. زنی کارتیکیا را از دست پلیس نجات می دهد و در آنجا خود را نوه رائو موگدا معرفی می کند. در همین حین، مردی مرموز به کارتیکیا حمله می کند تا او را بکشد اما با دیدن بت لرد کریشنا متوقف می شود. آنها از طریق یک حکیم می آموزند که انسان ابهیرا است، یکی از اعضای فرقه تبعیدی که لرد کریشنا را می پرستد. هدف آنها کشتن هر کسی است که به وسایل کریشنا نزدیک شود. بعداً، Karthikeya مادرش را پیدا می‌کند و به او اجازه می‌دهد در ۱۱ روز باجان کریشنا شرکت کند تا بتواند راز را آشکار کند. آنها از دفتر رائو در بت دوارکا بازدید می کنند و نامه ای که توسط او نوشته شده بود را می خوانند. رائو دریافته است که اوداوا خلخال را در مکانی نامعلوم پنهان کرده است و سرنخ هایی برای یافتن آن باقی گذاشته است. برای قرن ها، بسیاری از مردان ماجراجو سعی در یافتن آن بیهوده داشتند.

پالاوا پادشاه سوریاوارمان به نزدیکترین نقطه رسید و سرنخ ماقبل آخر را به بطلمیوس مسافر یونانی گفت. بطلمیوس شیء را با سرنخی در کریشنا تاتاکام که Karthikeya بازیابی می کند پنهان کرد. مشخص شده است که استاد دیگری به نام سانتانو که او نیز به دنبال خلخال است، رائو را کشته و پلیس را در مورد Karthikeya مطلع کرده است. سانتانو برای کسانی که Karthikeya و Mugdha را پیدا کنند، جایزه اعلام می کند. با این حال، آن‌ها شی طاووس‌شکل را رمزگشایی می‌کنند، سرنخ نهایی را در تپه Govardhana پیدا می‌کنند و کامیون سلیمان را استخدام می‌کنند تا آنها را به آن مکان قاچاق کنند. به محض ورود، آنها برای پاداش توسط روستاییان اسیر می شوند، اما آنها موفق به فرار می شوند. آنها با کمک جسم طاووسی شکل وارد تپه شده و تلسکوپ را از داخل بیرون می آورند. صبح روز بعد، موگدا با تلسکوپ فرار می کند در حالی که Karthikeya و دیگران توسط مردان سانتانو دستگیر می شوند و آنها را رها می کنند تا در صحرا بمیرند.

زیرنویس فیلم Karthikeya 2 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Karthikeya 2 2022 موگدا برمی گردد و آنها را نجات می دهد و همچنین تماس دکتر دانوانتری را پیدا می کند که ممکن است به آنها کمک کند. آنها به هیماچال پرادش سفر می کنند و از او دیدن می کنند. Dhanvanthri توضیح می دهد که رائو و سانتانو بخشی از یک جامعه مخفی بودند که معتقد است هند باستان فناوری بسیار پیشرفته تر از دنیای مدرن دارد. وقتی سانتانو به دلایل خودخواهانه پیشنهاد استفاده از خلخال کریشنا را داد، رائو به دنبال استفاده از آن برای منافع جمعی بود. سرنوشت به رائو اجازه می دهد تا کارتیکیا را برای پیشبرد ماموریت خود انتخاب کند. Dhanvanthri همچنین توضیح می دهد که کریشنا فقط یک خدا نبود، بلکه فردی بود که در این سیاره متولد و بزرگ شده بود که در زمینه های مختلف عالی بود. در حین بازگشت توسط پلیس محاصره می شوند اما از طریق رودخانه ای یخ زده فرار می کنند. اما سوخت کامیون تمام می شود و غرق می شود. آنها یک بار دیگر مورد حمله ابهیرا قرار می گیرند، اما به دلیل کریشنا پاکشام مجبور به تمرین صلح به مدت ۲۴ ساعت می شوند.

Karthikeya صورت های فلکی را از طریق تلسکوپ رصد می کند و مکان نهایی را پیدا می کند. آنها از طریق یک آبشار به محل می رسند اما ابهیرا برای کشتن آنها حمله می کند. با این حال، Karthikeya به جسم طاووس شکل و تلسکوپ می پیوندد و فلوت را تشکیل می دهد و آن را روی بت کریشنا در آن غار قرار می دهد. بت می چرخد ​​و راهروی زیرزمینی پر از مار را باز می کند که به خلخال منتهی می شود. Karthikeya با موفقیت خلخال را بازیابی می کند، جایی که او به خاطر پیدا کردن خلخال به شهرت سراسری دست می یابد در حالی که سانتانو به طرز وحشیانه ای توسط Abheera کشته می شود. متعاقباً، Karthikeya مأموریت جدیدی را آغاز می کند تا پیوند مرموز بین کریشنا و آب های عمیق اقیانوس اطلس را آشکار کند.

دنباله Karthikeya در اکتبر ۲۰۱۷ توسط نیکیل سیذارتا از طریق توییتر اعلام شد و گفت که از پایان سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد. با این حال به دلیل تاخیر در فیلم قبلی او آرجون سوروارام، این فیلم به طور رسمی در مارس ۲۰۲۰ در تیروپاتی با یک مراسم پوجا اکران شد.

عکاسی اصلی در فوریه ۲۰۲۱ آغاز شد و در گجرات و هیماچال پرادش فیلمبرداری شد. با این حال در مارس ۲۰۲۱ فیلمبرداری به دلیل آسیب دیدگی نیکیل از پا متوقف شد. سپس فیلمبرداری در آوریل ۲۰۲۱ از سر گرفته شد. در مارس ۲۰۲۲، سازندگان برای برنامه نهایی به اسپانیا، پرتغال و یونان سفر کردند.

موسیقی متن فیلم و آلبوم موسیقی متن فیلم توسط Kaala Bhairava ساخته شده است. حقوق موسیقی توسط شرکت Zee Music خریداری شد. آلبوم کامل موسیقی متن در ۳۱ اوت ۲۰۲۲ منتشر شد، در حالی که نسخه هندی آن در ۷ سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر شد.

زیرنویس فیلم Karthikeya 2 2022 - بلو سابتایتل

داوال روی از The Times of India به نسخه هندی فیلم ۳.۵ از ۵ ستاره داد و آن را “یک سواری ماجراجویانه که نسخه بزرگتر و هیجان انگیز بخش اول است” نامید. از بین ۵ ستاره و اشاره کرد، “Karthikeya 2 یک تریلر ماجراجویی خوب ساخته شده است که با تصاویری عالی و روایت جذاب پر شده است”.  Jeevi از Idlebrain.com به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و گفت: “Karthikeya 2 یک تریلر عرفانی ماجراجویانه مناسب است که کار می کند.” ستاره کرد و نوشت: “Karthikeya 2 جانشین شایسته ای برای Karthikeya باقی می ماند، منهای قدرت بالای شخصیت نیکیل تا پایان.

یکی از منتقدان ساکشی پست به این فیلم ۳ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Karthikeya 2 یک تریلر درخشان و خیره کننده است.” Karthikeya 2 به خوبی قسمت اول نیست، اما فیلمنامه Karthikeya 2 جذاب است، به خصوص نیمه دوم و اوج آن. برخی از صحنه ها و درام فوق العاده هستند.” ۳ از ۵ ستاره و گفت: “Karthikeya 2 چندین رویداد خطرناک را بدون ایجاد زمینه مناسب اجرا می کند. حال و هوای این فیلم این است: یا معنویت است، علم یا شک و تردید به نمایش در می آید”. گریس سیریل از ایندیا تودی به این فیلم ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “Karthikeya 2 مراحل مختلفی را طی می کند، اما این سفر می توانست به شیوه ای آسان تر روایت شود.

منتقد Eenadu پس‌زمینه، فیلمنامه و اجرای نیکیل را ستود و آن را سفری جدید و سرگرم‌کننده نامید. منتقد آندرا جیوتی این فیلم را یک «هیجان‌انگیز معنوی» نامید و کارگردان Chandoo Mondeti را به خاطر ارائه تجربه‌ای جدید متفاوت از فیلم‌های تجاری معمول به مخاطب تحسین کرد.  Sangeetha Devi Dundoo که برای هندو می نویسد، معتقد است که این فرضیه یادآور کتاب «کلید کریشنا» اثر آشوین سانگی است. او همچنین نوشت: «اگر روایت از لحن موعظه‌اش کوتاهی می‌کرد، Karthikeya 2 یک فیلم هیجان‌انگیز می‌شد».

زیرنویس Karthikeya 2 2022 - بلو سابتایتل

در روز افتتاحیه، Karthikeya 2 مجموعاً ۸.۵۰ کرور روپیه (۱.۱ میلیون دلار آمریکا) در سراسر جهان با سهم توزیع کنندگان ۵.۰۵ کرور روپیه (۶۳۰۰۰۰ دلار آمریکا) جمع آوری کرد. این فیلم در آخر هفته افتتاحیه خود بیش از ۲۵ کرور روپیه (۳.۱ میلیون دلار آمریکا) در باکس آفیس جهانی فروش داشت.»

نسخه دوبله هندی این فیلم در ابتدا شاهد اکران محدودی در سینما بود. با این حال، به دلیل تقاضای عمومی، تعداد نمایش ها از ۵۳ به ۱۵۷۵ در عرض ۵ روز در شمال هند افزایش یافت. نسخه هندی ۱.۴۵ کرور روپیه (۱۸۰۰۰۰ دلار آمریکا) در گیشه داخلی در سه روز اول به دست آورد. این فیلم به نقطه شکست خود رسید و در عرض ۳ روز وارد منطقه سود شد. در هفته چهارم، فیلم مجموعاً ۱.۵ میلیون دلار در باکس آفیس ایالات متحده کسب کرده است.

به گفته شرکت مشاوره رسانه ای Ormax Media، کلکسیون ناخالص داخلی این فیلم ۹۱ کرور بود، بنابراین آن را به پردرآمدترین فیلم هند در آگوست ۲۰۲۲ تبدیل کرد و پس از آن تیروچیترامبالام و لال سینگ چادا قرار گرفتند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.