تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 مهر 1401 - 18:52
43 بازدید
کد خبر : 202716

دانلود زیرنویس سریال Lucifer 2016 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Lucifer 2016 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Lucifer 2016 لوسیفر، ارباب جهنم، پس از اینکه از زندگی خود خسته شد و تاج و تخت خود را به مدت پنج سال رها کرد، مشاور غیرنظامی اداره پلیس لس آنجلس می شود در حالی که کلوپ شبانه گران قیمت خود به نام لوکس را اداره می کند. در فصل ۵، الیس

دانلود زیرنویس سریال Lucifer 2016 لوسیفر، ارباب جهنم، پس از اینکه از زندگی خود خسته شد و تاج و تخت خود را به مدت پنج سال رها کرد، مشاور غیرنظامی اداره پلیس لس آنجلس می شود در حالی که کلوپ شبانه گران قیمت خود به نام لوکس را اداره می کند. در فصل ۵، الیس همچنین برادر دوقلوی لوسیفر، مایکل را به تصویر می کشد که پس از بازگشت لوسیفر به جهنم، برای مدت کوتاهی هویت برادرش را به دست می گیرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Lucifer 2016 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال Lucifer 2016 پدر مرحوم او یک افسر LAPD بود و او یک کارآگاه قتل است. او جنایات را با لوسیفر حل می کند، که وقتی متوجه می شود که به نظر می رسد او از توانایی های او مصون است، به او علاقه مند می شود. او دوستی پیچیده‌ای با لوسیفر برقرار می‌کند، زیرا آنها اغلب به هم سر می‌زنند و به یکدیگر توهین می‌کنند، تا حدی به این دلیل است که لوسیفر و کلوئه قرار ملاقات دارند. فرشته‌ای، برادر بزرگ‌تر لوسیفر، و بزرگ‌ترین خواهر و برادرشان. او به لس آنجلس می رسد تا لوسیفر را تشویق کند که به جهنم برگردد و در صورت شکست، سعی می کند به روش های مختلف لوسیفر را مجبور به بازگشت کند. او اولین نوزاد نیمه فرشته/نیمه انسان را با لیندا دارد. او شیطانی است که به عنوان شکنجه‌گر اصلی او را از جهنم به لس آنجلس تعقیب می‌کند و به عنوان متصدی بار و محافظ در باشگاه لوسیفر عمل می‌کند. در فصل دوم، ماز به دنبال مسیر جدیدی در زمین می گردد و تبدیل به یک شکارچی فضل می شود. او در فصل آخر با ایو ازدواج می کند. در قسمت چهارم فصل ۵، برانت همچنین لیلیت دیو، مادر ماز و معشوقه سابق لوسیفر را به تصویر می کشد.

زیرنویس سریال Lucifer 2016 - بلو سابتایتل

زیرنویس Lucifer 2016 لیندا مارتین: روان درمانگر تحصیل کرده لوسیفر در استنفورد. در فصل ۴ او چارلی (پسر آمنادیل) را به دنیا آورد که اولین نوزاد نیمه فرشته-نیمه انسان در جهان و در تمام زمان ها محسوب می شود.
افسر پلیسی که قبل از شروع سریال مورد اصابت گلوله قرار گرفت. او برای مدت کوتاهی درگذشت، اما سپس توسط آمنادیل از جهنم بازگردانده شد تا لوسیفر را بکشد. یک دانشمند پزشکی قانونی برای LAPD، در اصل از دیترویت. در فصل ۳، فاش می شود که الا به طور مرتب توسط خواهر لوسیفر “رائه رائه” عزرائیل، فرشته مرگ، پس از زنده ماندن از یک تصادف رانندگی در جوانی اش، ملاقات کرده است. او به خاطر شخصیت حبابی و اغلب خوش بینی و اشتیاق بی پایانش معروف است. مادر لوسیفر و آمنادیل و همسر تبعیدی خدا که از زندان خود در جهنم فرار کرده است.

زیرنویس سریال Lucifer 2016 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال لوسیفر ۲۰۱۶ او به عنوان “الهه همه خلقت” توصیف شده است. بر روی زمین، روح او بدن شارلوت ریچاردز، یک وکیل کشته شده را اشغال می کند. پس از اینکه او جهان را در پایان فصل دوم ترک کرد، شارلوت انسانی دوباره زنده می‌شود. شارلوت در پایان فصل ۳ توسط مارکوس / کاین به قتل رسید. در فصل ۵، الهه برای مدت کوتاهی از جهان خود باز می گردد تا با خدا که تصمیم می گیرد با الهه به جهان خود بازنشسته شود، دوباره متحد شود. در پایان سریال، شارلوت برای مدت کوتاهی برمی گردد و با دن که پیش از قتلش سابقه عاشقانه کوتاهی با او داشت، در بهشت ​​غذا می خورد. یک ستوان بسیار محترم پلیس که بر کار کلوئی، دن و الا در لس آنجلس نظارت می کند.

زیرنویس سریال لوسیفر 2016 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال لوسیفر ۲۰۱۶ معلوم می شود که او قابیل جاودانه، پسر آدم و حوا و برادر هابیل است. او اولین قاتل جهان است که محکوم به سرگردانی برای همیشه روی زمین با علامت قابیل است. اولین انسان زن جهان که اخیراً بهشت ​​را ترک کرده است، مادر کاین و عاشق سابق لوسیفر. او در نهایت تبدیل به یک شکارچی فضل می شود و با ماز ازدواج می کند. یک نیمه انسان-نیمه فرشته که در جهنم و سپس روی زمین ظاهر می شود و به دنبال انتقام از لوسیفر است. او با روح دن به زمین فرار می کند تا یاد بگیرد چگونه لوسیفر را بکشد. بعداً مشخص شد که او دختر کلویی و لوسیفر از آینده است که به خاطر رها کردن ظاهری لوسیفر قبل از اینکه او حتی به دنیا بیاید، از او عصبانی است. او به جای پر در بال هایش تیغه دارد که می تواند به لوسیفر آسیب برساند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.