تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 مهر 1401 - 19:54
61 بازدید
کد خبر : 203111

دانلود زیرنویس فیلم Medieval 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Medieval 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Medieval 2022 قرون وسطی یک فیلم درام تاریخی انگلیسی زبان چک محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی پتر ژاکل است. این در مورد زندگی یان ژیژکا، یک فرمانده نظامی بوهمیایی است که هرگز در یک نبرد شکست نخورده است. داستان فیلم قبل از جنگ های هوسی (۱۴۱۹-۱۴۳۴) است، زمانی که ژیژکا جوان بود. این

دانلود زیرنویس فیلم Medieval 2022 قرون وسطی یک فیلم درام تاریخی انگلیسی زبان چک محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی پتر ژاکل است. این در مورد زندگی یان ژیژکا، یک فرمانده نظامی بوهمیایی است که هرگز در یک نبرد شکست نخورده است. داستان فیلم قبل از جنگ های هوسی (۱۴۱۹-۱۴۳۴) است، زمانی که ژیژکا جوان بود. این داستان چگونگی تبدیل شدن ژیژکا به یک فرمانده نظامی مشهور را بیان می کند. این فیلم با بودجه ۵۰۰ میلیون دلاری (۲۰.۳ میلیون دلار)، گران‌ترین فیلم چکی است که تاکنون ساخته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Medieval 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Medieval 2022 در قرن چهاردهم، Wenceslaus IV پادشاه بوهمیا و امپراتور روم در همان زمان است. Wenceslas پس از پدرش چارلز چهارم تاج و تخت را دریافت کرد، اما سلطنت او چندان موفقیت آمیز نبود و به نظر می رسد پادشاهی تحت حکومت ضعیف او در حال فروپاشی است. قدرتمندترین اشراف زاده کشور، هنری سوم روزنبرگ، به تصرف اموال اشراف پایین تر یکی پس از دیگری ادامه می دهد تا زمانی که یکی از آنها شروع به مقاومت می کند. یان ژیژکا، شوالیه، مزدور و رهبر آینده ارتش هوسی، پس از کشته شدن روزنبرگ تقریباً تمام خانواده‌اش، می‌خواهد انتقام بگیرد. نامزد روزنبرگ کاترین عاشق جنگجو می شود و متنی را بین روزنبرگ و اتحادیه اربابان که قصد برکناری پادشاه را دارند به او می دهد. اگرچه نقشه فاش می شود، لیگ موفق به ربودن پادشاه می شود. سربازان پادشاه موفق می شوند Wenceslas را آزاد کنند، اما او باید یک صلح تحقیرآمیز را بپذیرد. بنابراین ژیژکا باید بین دو گزینه انتخاب کند: مبارزه برای عدالت را رها کند و در دربار سلطنتی رتبه بالاتری دریافت کند، یا تنها و رها شده به مبارزه ادامه دهد.

زیرنویس فیلم Medieval 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Medieval 2022 در سال ۲۰۱۳، پتر ژاکل اعلام کرد که در حال آماده شدن برای ساختن فیلمی درباره یان ژیژکا است. او بودجه احتمالی را ۸۵ میلیون کرون چک برآورد کرد. در طول سال ۲۰۱۴، برای انتشار در سال ۲۰۱۶ برنامه ریزی شده بود. کار بر روی این فیلم پس از پایان کار ژاکل Ghoul در سال ۲۰۱۵ آغاز شد. آژانس آمریکایی ویلیام موریس اندیوور در استخدام بازیگران این فیلم کمک کرده است. ژاکل اظهار داشت که ژیژکا به احتمال زیاد توسط یک بازیگر خارجی بازی خواهد شد.

در آگوست ۲۰۱۶، روند جذب افراد اضافی برای نبردها آغاز شد. دور اول استخدام در ژانویه ۲۰۱۷، با هزاران داوطلب به پایان رسید.

دانلود زیرنویس فیلم قرون وسطی ۲۰۲۲ در ژوئیه ۲۰۱۷، جاکل اعلام کرد که فیلمبرداری در بهار ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد و در بوهمای جنوبی و بوهمای مرکزی انجام خواهد شد. او همچنین اظهار داشت که ژیژکا قطعا توسط یک بازیگر چک بازی نمی‌شود، و گفت که تماس‌هایش در ایالات متحده با عوامل برخی از بازیگران آمریکایی صحبت می‌کردند. Cassian Elwes در ۶ مارس ۲۰۱۸ تهیه کننده فیلم شد.

بن فاستر در ۲۴ آگوست ۲۰۱۸ برای بازی در نقش یان ژیژکا اعلام شد. فیلمبرداری قرار بود در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۸ شروع شود. مایکل کین در ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ به عنوان شخصیت خیالی لرد بورش معرفی شد. متیو گود در نوامبر در نقش پادشاه زیگیزموند انتخاب شد.

این فیلم به طور رسمی در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۸ معرفی شد. بازیگران اصلی شامل Til Schweiger، Marek Vašut و Sophie Lowe بودند. بودجه نهایی ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ CZK (23,000,000 دلار آمریکا) اعلام شد. تیراندازی در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز شد، در نزدیکی پراگ تا اکتبر ۲۰۱۸ ادامه یافت. سپس تیراندازی به قلعه‌های مختلف چک مانند قلعه Křivoklát  منتقل شد و در دسامبر ۲۰۱۸ به پایان رسید. تیراندازی عمدتاً در بوهمی مرکزی و بوهمای جنوبی انجام شد.

زیرنویس Medieval 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم قرون وسطی ۲۰۲۲ این فیلم بر اساس دوران جوانی فرمانده مشهور هوسی، یان ژیژکا، یکی از موفق‌ترین رهبران نظامی زمان خود است که هرگز در یک نبرد شکست نخورده بود. کارگردان پتر ژاکل (که برای مخاطبان فیلم به‌ویژه به لطف فیلم هیجان‌انگیز معروف Kajínek درباره یک فراری مشهور چک از زندان شناخته شده بود)[ گفت که می‌خواهد جمهوری چک را در جهان تبلیغ کند و بنابراین این بار یکی از بزرگترین فیلم‌ها را انتخاب کرد. قهرمانان ملی چک به عنوان شخصیت اصلی فیلم او. او بر خلاف دیگر مؤلفان، دوره اولیه زندگی ژیژکا را انتخاب کرد زیرا می خواست تماشاگران ببینند شخصیت او چگونه شکل گرفته است. در همان زمان به او این امکان را داد که فیلم را متفاوت از فیلم‌های قبلی‌اش بسازد (به عنوان مثال فیلم معروف ژان ژیژکا در سال ۱۹۵۵ ساخته اوتاکار واورا) که بر دوره پرشکوه هوسیت تمرکز داشت. ژاکل اعتراف کرد که با وجود همکاری با مورخ چک یاروسلاو چچورا، اگرچه سعی می‌کرد به واقعیت‌ها وفادار باشد، اما آنها را به اندازه برداشت کلی مهم ندانست، به خصوص که بسیاری از حقایق زندگی اولیه ژیژکا شناخته شده نیست. اصلاً یا موضوع مناقشه مورخان است. به این ترتیب یک داستان عاشقانه نیز اضافه شد.

این فیلم اولین نمایش خود را در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ در Slovanský dům انجام داد. در آن اعضایی از بازیگران و تولیدکنندگان فیلم مانند تیل شوایگر، سوفی لوو و پتر جاکل حضور داشتند. مایکل کین یک تبریک ویدیویی فرستاد. این فیلم در ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ در سینماها اکران شد.

در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۲۸ نقد، با میانگین امتیاز ۴.۹/۱۰، ۳۶% تایید شده است. متاکریتیک بر اساس ۱۲ منتقد، میانگین وزنی امتیاز ۴۸ از ۱۰۰ را به این فیلم اختصاص داد که نشان‌دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است.

زیرنویس فیلم قرون وسطی 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس قرون وسطی ۲۰۲۲ این فیلم در جمهوری چک با ۱۱۴۲۴۴ تماشاگر در طول پیش نمایش و ۱۰۴۹۲۱ تماشاگر در آخر هفته اول افتتاح شد. در نتیجه ۱۸۸۲۵۰۶۸ Kč به دست آورد. این چهارمین افتتاحیه برتر سال است.

در ایالات متحده این فیلم از ۱۳۱۱ سینما ۸۲۱۹۹۱ دلار فروخت و در رده چهاردهم قرار گرفت. کارگردان فیلم پتر جاکل در ۲۱ آوریل ۲۰۲۲ اشاره کرد که این فیلم با دو اقتباس از بازی های ویدیویی همراه خواهد بود. یکی برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی ویدیویی در حالی که دیگری برای تلفن های همراه منتشر می شود. Medieval یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط Cypronia در حال توسعه است، در حالی که بازی موبایل Medieval AR توسط More.is.More در حال توسعه است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.