تاریخ انتشار : شنبه 16 مهر 1401 - 19:32
66 بازدید
کد خبر : 202822

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 در سال ۲۰۰۰، یک هلیکوپتر آمریکایی در کشور پنمستان سرنگون شد. خدمه آن توسط مردم محلی مورد حمله قرار می گیرند. با وجود دستورات مخالف آنها، واحد سگ های دیوانه فرود می آید و سعی می کند خدمه را نجات دهد. شش سال بعد، کلر به

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 در سال ۲۰۰۰، یک هلیکوپتر آمریکایی در کشور پنمستان سرنگون شد. خدمه آن توسط مردم محلی مورد حمله قرار می گیرند. با وجود دستورات مخالف آنها، واحد سگ های دیوانه فرود می آید و سعی می کند خدمه را نجات دهد. شش سال بعد، کلر به عنوان یک امدادگر در پنمستان کار می کند، جایی که او نکاتی را کشف می کند که بازماندگان درگیری های جاری در معرض سلاح های بیولوژیکی (B.O.W.s) قرار گرفته اند. پس از آن، کاخ سفید مورد حمله هک قرار می گیرد و به دنبال آن چندین کارمند آلوده می شوند. با اشاره به چین، لئون، شن می و جیسون، قهرمان پنمستان، با یک زیردریایی برای یک ماموریت مخفی اعزام می شوند. قبل از رفتن، لئون در کاخ سفید با کلر روبرو می شود که او را از کشف او مطلع می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 لئون، جیسون و شن می با زیردریایی خود به آب های چین می روند در حالی که کلر در حال تحقیق در مورد اتفاقی که برای سگ های دیوانه افتاده است. ماموریت آنها همچنین در طول یک فلش بک نشان داده می شود که در آن سگ های دیوانه یک بازمانده را نجات دادند، اما فقط توانستند بدن آلوده او را بازگردانند. هنگامی که در زیردریایی هستید، موش‌مانند B.O.W. به خدمه حمله می‌کنند و آنها را می‌کشند. لئون، جیسون و شن می با هم زیردریایی را در یک غلاف فرار قبل از اینکه خود ویران شود تخلیه می کنند. ویلسون، وزیر دفاع، ناوگان چینی در نزدیکی این ناوگان را مقصر این تخریب دانسته است. در یک خانه امن در شانگهای فاش می شود که شن می و جیسون با هم کار می کنند تا ویلسون را به دلیل مشارکت او در پنمستان افشا کنند، جایی که سگ های دیوانه زمانی که در آزمایش B.O.W دخالت کردند، آلوده شدند. سربازان لئون از کمک به جیسون و شن می امتناع می ورزد. همانطور که او با آنها روبرو می شود، ظاهراً جیسون را به ضرب گلوله می کشد و شن می فرار می کند.

سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness 2021 کلر به جز جیسون در خانه آخرین بازمانده سگ های دیوانه تحقیق می کند، اما او قبلاً خود را کشته است. مشخص می شود که سربازان این یگان در حین انجام ماموریت خود در پنمستان آلوده شده اند. در همین حال، لئون به دنبال شن می به خانه پدربزرگش می رود. پس از اینکه او به زور وارد می شود، مشخص می شود که برادر شن می، سربازی بود که توسط سگ های دیوانه نجات پیدا کرد، اما او قبلاً به ویروس آلوده شده بود و وقتی سگ های دیوانه او را به پایگاه بازگرداندند، برگشت. پدربزرگ شن می بعداً او را به چین آورد و سگ‌های دیوانه به‌عنوان نیروی نظامی خصوصی ویلسون کار می‌کردند تا به آنها دارو برای جلوگیری از شیوع عفونت خود ادامه دهند. شن می با جیسون برای افشای ویلسون همکاری کرد. همانطور که شن می اطلاعاتی را برای افشای ویلسون به لئون ارائه می دهد، خانه ویران می شود و پدربزرگ و برادر شن می کشته می شوند. لئون و شن می با شواهد فرار می کنند و آماده می شوند تا ویلسون را افشا کنند، در حالی که کلر پس از تلاش برای مقابله با او در مورد اقدامات ویلسون توسط مردان ویلسون دستگیر می شود.

سریال Resident Evil: Infinite Darkness 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال انیمیشن رزیدنت اویل: تاریکی بی نهایت ۲۰۲۱ کلر پس از دستگیری توسط مردان ویلسون در آزمایشگاه از خواب بیدار می شود، در حالی که رئیس جمهور گراهام یک توافق صلح با دولت پنمستان آماده می کند. ویلسون فاش می کند که در حال پرورش ابرسربازان است تا از آنها علیه دشمنان ایالات متحده استفاده کند. سپس ویلسون سعی می کند کلر را متقاعد کند تا با او همکاری کند، اما او قبول نمی کند. جیسون دوباره ظاهر می شود و تبدیل به یک B.O.W. با رسیدن لئون و شن می. جیسون ویلسون را آلوده می کند و با لئون و شن می دعوا می کند، زیرا او سعی می کند خود را به دنیا نشان دهد. لئون پس از کشتن شن می توسط جیسون، کلر را نجات می دهد. هر دوی آنها با هم کار می کنند تا جیسون را از افشای خود در حالی که آزمایشگاه توسط اسید ویران می شود، باز دارند. لئون و کلر فرار می کنند در حالی که گراهام با پنمستان قرارداد صلح می بندد. ویلسون در حالی که مجبور به استفاده از بازدارنده های ارائه شده توسط Tricell است، پنهان می ماند. پس از بهبودی، لئون و کلر از هم جدا می شوند زیرا لئون از انتشار اطلاعات مربوط به نقشه ویلسون امتناع می ورزد و قول می دهد از آن برای جلوگیری از استفاده بیشتر از B.O.W.s استفاده کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.